Zadaszenie basenowe 4,33 x 5 m
Zadaszenie mobilne 3,66 m do Basenów, Jacuzzi
Polecam zakup naszego mobilnego zadaszenia do basenu o wymiarach 3,66 m. Zadaszenie to świetnie sprawdza się przy basenach naziemnych typu Swing, Intex oraz Indawo 3,6 m i Jacuzzi.
Zadaszenie pozwala korzystać z uroków kąpieli w basenie przy niekorzystnych warunkach pogodowych oraz stanowi ochronę przed promieniowaniem UV.
Zadaszenie przeznaczone jest do samodzielnego montażu.
Zadaszenie basenowe dedykowane do basenów typu SWING, INDAWO o rozmiarze 3,60 m, JACUZZI oraz doskonale sprawdza się np. w organizacji przyjęć.
Lekka aluminiowa konstrukcja rurowa, pokryta jest folią o podwyższonej wytrzymałości odporną na promieniowanie UV. Zadaszenie jest łatwe w montażu, nie jest konieczne przygotowanie podłoża z wyjątkiem płaskiej podstawy. Zadaszenie może być otwarte i zamknięte ze wszystkich stron.
ZALETY:
- przedłużenie sezonu kąpielowego
- zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem UV
- ograniczenie kosztów związanych z podgrzewaniem wody- ułatwia konserwację
- zanieczyszczenia nie wpadają do wody
- zwiększa bezpieczeństwo ludzi i zwierząt podczas poruszania się wokół basenu
- ogranicza stratę ciepła temperatury wody w ogrzewanym basenie podczas chłodzenia nocnego
- umożliwia korzystanie z kąpieli podczas niesprzyjających warunków pogodowych
- szeroki zakres zastosowań: basen, jacuzzi, przyjęcia.
Dane techniczne:
- Kształt: sześciokąt
- Wymiar: 4,33 x 5 m
- Wysokość: 2,5 m
- Waga: 15 kg
- Podatek VAT 23%
- Identyfikator 8166
- Symbol BAS ZAD 3BPZ0247
- Marka
- Producent Eleston S.C.
- Waga 0,0000kg